DOMEK MIKOŁAJA - Warsztaty z Mikołajem podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Opolu.

Czytaj więcej

22 października 2023 roku w świetlicy wiejskiej w Lipiczu przeprowadziliśmy warsztaty dla dzieci podczas których uczestnicy pracując w grupach zbudowali domki dla jeży.

Czytaj więcej

2 września 2023 roku w świetlicy wiejskiej w Jamach przeprowadziliśmy warsztaty dla dzieci pn. "Zbudujmy domki dla jeży". Warsztaty adresowane były dla dzieci z terenu Jam, Pawłowic i Kozłowic. 

Czytaj więcej

ŚWIAT OWADÓW - pod takim hasłem odbyły się 23 sierpnia 2023 roku kreatywne warsztaty plastyczne dla dzieci. Zaprosiliśmy uczniów szkół podstawowych na trwające 2 godziny bezpłatne warsztaty. Uczestnicy dowiedzieli się o ważnej roli zapylaczy oraz tworzyli różnego rodzaju owady z wykorzystaniem surowców wtórnych.

Czytaj więcej

W środę 16 sierpnia 2023 odbyły się bezpłatne warsztaty dla dzieci. Uczniów szkół podstawowych zaprosiliśmy na niezwykle kreatywne warsztaty plastyczne, podczas których wykonywali dużych rozmiarów maski duchów, potworów i straszydeł. Zajęcia odbyły się w namiocie warsztatowym ustawionym na terenie zielonym przyległym do Zamku Górnego w Opolu.

Czytaj więcej

9 sierpnia 2023 roku odbyły się bezpłatne warsztaty dla dzieci pozostających w mieście Opolu na wakacjach. Tym razem warsztaty prowadziliśmy w sali  Zamku Górnego w Opolu.

Czytaj więcej

2.08.2023 r. środa - odbyły się wakacyjne warsztaty dla dzieci pod hasłem ZBUDUJMY ZAMEK. Dzieci budowały zamek, który pod koniec zajęć stanowił scenografię do kukiełkowego spektaklu.

Czytaj więcej

KORONA KRÓLÓW 26 lipca 2023 o godzinie 11:00 zaprosiliśmy na bezpłatne wakacyjne warsztaty uczniów szkół podstawowych z terenu Miasta Opola. 

Uczestnicy dowiedzieli się o znaczeniu insygniów królewskich i wykonali własne korony. Zapewniliśmy wszystkie narzędzia i materiały niezbędne do przeprowadzenia warsztatów. 

Czytaj więcej

Zapraszamy 21 i 22 lipca 2023 na warsztaty łucznictwa tradycyjnego. Obowiązują zapisy!

Czytaj więcej

Realizując zadanie publiczne "Pod chmurą z kulturą - wakacyjne warsztaty 2023" 12 lipca 2023 roku odbyły się bezpłatne warsztaty dla dzieci z terenu miasta Opola.

Czytaj więcej


Ta strona używa plików cookies. Wykorzystywane są do przechowywania sesji oraz ustawień użytkownika.
OK