Leśne Skrzaty - Kreatywne warsztaty na Zamku Górnym w Opolu

sobota, 14 września 2024
Zdjęcie przedstawiające: Leśne Skrzaty - Kreatywne warsztaty na Zamku Górnym w Opolu

W sobotę 14 września 2024 r. godz. 11:00 zaprosiliśmy dzieci w wieku od 5 do 12 lat do udziału w kreatywnych warsztatach. Zajęcia przeprowadziliśmy na sali w Zamku Górnym w Opolu. Podczas trwającego 2 godziny spotkania uczestnicy tworzyli Leśne Skrzaty.

Zapewniliśmy wszystkie narzędzia i materiały niezbędne do warsztatów. Do udziału w warsztatach zachęcaliśmy Rodziców lub Opiekunów, którzy wspólnie z dzieckiem tworzyli Leśne Skrzaty. Kreatywne warsztaty z Fundacją EXCALIBUR stwarzają okazję do wspólnej zabawy, ale także do rozwijania umiejętności i odkrywania talentów u dzieci. Wykonane przez uczestników Skrzaty po zakończeniu zajęć zostały zabrane przez dzieci do domu.

Koszt wynosił: 45,00 zł od dziecka. Rodzic/Opiekun udział bezpłatny.

Zgłoszenia chęci udziału przyjmowaliśmy telefonicznie pod nr tel. 661085756 oraz mailowo na adres: biuro@fundacjaexcalibur.pl

Skrzat - Strażnik Czasu

Zdjęcie ilustrujące Skrzata - Strażnika Czasu