NOC KULTURY Europejskie Opole - warsztaty i gra terenowa

piątek, 28 czerwca 2024
Zdjęcie przedstawiające: NOC KULTURY Europejskie Opole - warsztaty i gra terenowa

28 czerwca 2024 odbyła się NOC KULTURY w Opolu. "Europejskie Opole - warsztaty i gra terenowa" tak nazwaliśmy projekt, który uzyskał dofinansowanie ze środków Urzędu Miasta Opola. Warsztaty i gra terenowa będąca połączeniem z grą planszową to działania jakie prowadziliśmy nieodpłatnie dla mieszkańców Opola na terenie zielonym przyległym do Zamku Górnego w Opolu w godzinach od 15:00 do 20:00. Można było się zapisać wysyłając zgłoszenie na: biuro@fundacjaexcalibur.pl

Zgłoszenia na warsztaty przyjmowaliśmy do wyczerpania wolnych miejsc. W trakcie wydarzenia osoby wcześniej nie zapisane również miały możliwość uczestniczenia w przygotowanych przez naszą Fundację atrakcjach.

Warsztaty plastyczne były prowadzone co godzinę od 15:00 do 20:00 dla osób wcześniej zapisanych. W miarę wolnych miejsc w naszym namiocie warsztatowym zapraszaliśmy do udziału każdego kto przyszedł do nas i wyraził chęć udziału w warsztatach. Uczestnicy wykonywali flagi Unii Europejskiej lub flagi państw członkowskich UE.

Gra terenowa będąca połączeniem gry planszowej była dostępna od godziny 15:00 do 20:00

Przygotowany plac zabaw dla najmłodszych, na którym dzieci mogły złowić złotą rybkę w przyzamkowym stawie, pokonać smoka w wieży, dosiąść konia i wykonać wiele innych ciekawych zadań sprawdzając swoją zręczność był wspaniałą atrakcją nie tylko dla najmłodszych Opolan.

Projekt pn. "Europejskie Opole - warsztaty i gra terenowa" uzyskał dofinansowanie ze środków Urzędu Miasta Opola. Zadanie publiczne zostało zrealizowane zgodnie z umową NR CDO-ROP.526.7.34.2024

Zapraszamy do galerii zdjęć z wydarzenia