Zbudujmy Domki dla Jeży - warsztaty dla dzieci w Lipiczu 2023

niedziela, 22 października 2023
Zdjęcie przedstawiające: Zbudujmy Domki dla Jeży - warsztaty dla dzieci w Lipiczu 2023

22 października 2023 roku w świetlicy wiejskiej w Lipiczu przeprowadziliśmy warsztaty dla dzieci podczas których uczestnicy pracując w grupach zbudowali domki dla jeży.

Dzieci dowiedziały się jak można pomóc jeżom przetrwać zimę, jak należy je chronić i postępować kiedy na swojej drodze napotka się jeża. W części praktycznej warsztatów pracując w grupach budowali domki dla jeży. Po ciężkiej pracy na uczestników warsztatów czekała słodka niespodzianka. Galerię zdjęć zamieszczamy poniżej i dziękujemy raz jeszcze wszystkim uczestnikom zajęć za ogromne zaangażowanie. Projekt realizowany pn. "Zbudujmy domki dla jeży - warsztaty dla dzieci" realizujemy dzięki otrzymanemu wsparciu finansowemu. Dziękujemy Nadleśnictwu Gidle za darowiznę dzięki której warsztaty w Lipiczu przeprowadziliśmy bezpłatnie. Składamy podziękowania dla Pani Sołtys za zaangażowanie, promocję, rekrutację uczestników do warsztatów oraz nieodpłatne udostępnienie sali świetlicowej.

Zdjęcie prezentujące wykonane prace
Plakat - zbudujmy domki dla jeżyTa strona używa plików cookies. Wykorzystywane są do przechowywania sesji oraz ustawień użytkownika.
OK