Pod chmurą z kulturą - wakacyjne warsztaty dla dzieci - Pawłowice 2022

wtorek, 28 czerwca 2022
Zdjęcie przedstawiające: Pod chmurą z kulturą - wakacyjne warsztaty dla dzieci - Pawłowice 2022

W każdy wtorek i czwartek w okresie od 28 czerwca do 28 lipca 2022 roku zapraszamy wszystkie dzieci na niezwykle kreatywne warsztaty.

"Pod chmurą z kulturą" - wakacyjne warsztaty dla dzieci to nazwa naszego projektu realizowanego od kilku lat. Jak było w 2018 roku możecie zobaczyć tutaj: https://www.fundacjaexcalibur.pl/Post/Details/21038


Zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty wypełnione kreatywną zabawą. Czas trwania spotkania warsztatowego to dwie godziny plus przerwa trwająca około 20 minut. W tym czasie uczestnicy mogą zjeść np. drugie śniadanie lub podwieczorek. Godzina rozpoczęcia zostanie ustalona podczas zapisów na warsztaty. Zapisy prowadzimy telefonicznie pod numerem: 661 085 756. Zapisujemy na każde spotkanie warsztatowe osobno i tylko do wyczerpania wolnych miejsc. Koszt udziału w jednym spotkaniu warsztatowym wynosi: 15 zł

Miejscem prowadzenia warsztatów będzie Pawłowicka Zagroda, Pawłowice 10, 46-310 Gorzów Śląski.

Wszystkie spotkania warsztatowe odbędą się na świeżym powietrzu. W przypadku niesprzyjających warunków pogodowych w namiocie warsztatowym.

W zajęciach z najmłodszymi mogą uczestniczyć rodzice lub opiekunowie. Zapraszamy!

Już wkrótce poniżej zamieścimy więcej informacji o tematach poszczególnych spotkań warsztatowych.Ta strona używa plików cookies. Wykorzystywane są do przechowywania sesji oraz ustawień użytkownika.
OK