sobota, 23 listopada 2019
Zdjęcie przedstawiające: Warsztaty z Fundacją Excalibur - dla przedszkolaków wraz z rodzicami lub opiekunami

W sobotę 23.11.2019 r. na Zamku Górnym w Opolu przeprowadziliśmy warsztaty tworzenia lalek teatralnych.

Podczas kreatywnej zabawy uczestnicy wykonali kukiełki, które przed zabraniem do domu wystąpiły w krótkim spektaklu spektaklu. Młodzi twórcy lalek teatralnych zadebiutowali w roli animatorów prowadząc swoją kukiełkę. Spektakl o dzielnym Szewczyku zebrał ogromne brawa zgromadzonych w sali rodziców.

Bezpłatne warsztaty przeprowadziliśmy w ramach realizacji projektu pn. "Warsztaty z Fundacją Excalibur".

Projekt dofinansowano ze środków Urzędu Miasta Opola. Dziękujemy!