sobota, 16 listopada 2019
Zdjęcie przedstawiające: Warsztaty z Fundacją Excalibur - dla dzieci w wieku przedszkolnym wraz z opiekunem

16.11.2019 r. w godzinach od 11:00 do 13:00 odbyły się warsztaty teatru cienia na Zamku Górnym w Opolu dla dzieci w wieku przedszkolnym wraz z rodzicami.

Podczas niezwykle kreatywnych zajęć uczestnicy wykonali przepiękne lalki cieniowe. Dzieci chętnie próbowały swoich sił w prowadzeniu lalki na ekranie cieniowym. Na zakończenie zaprosiliśmy na widowisko przygotowane do uwertury koncertowej Stanisława Moniuszki pt. "Ale Bajka".