niedziela, 20 października 2019
Zdjęcie przedstawiające: Teatr cienia - warsztaty z Fundacją Excalibur - dla dzieci w wieku przedszkolnym wraz z opiekunem

20.10.2019 r. Zaprosiliśmy na bezpłatne warsztaty przedszkolaki wraz z rodzicami lub opiekunami. Podczas kreatywnej zabawy uczestnicy stworzyli lalki cieniowe i poznali teatr cienia od podstaw.

Dwugodzinne warsztaty były także okazją do podjęcia próby prowadzenia lalki na ekranie cieniowym. Na zakończenie warsztatów zaprezentowaliśmy uczestnikom widowisko przygotowane do uwertury koncertowej Stanisława Moniuszki pt. "Bajka".

Projekt realizujemy pn. "Warsztaty z Fundacją Excalibur". Warsztaty, na które obowiązują zapisy są bezpłatne dzięki uzyskaniu przez Fundację Excalibur dofinansowana ze środków Urzędu Miasta Opola. Dziękujemy!