Warsztaty z Fundacją Excalibur - dla dzieci w wieku przedszkolnym wraz z opiekunem

niedziela, 06 października 2019

06.10.2019 roku przeprowadziliśmy na Zamku Górnym w Opolu warsztaty teatralne dla przedszkolaków wraz z rodzicami.

Uczestnicy podczas warsztatów wykonali najprostsze lalki teatralne. Praca nad kukiełkami dostarczyła wielu emocji, a kreatywna zabawa zacieśniała więzi rodzinne.

Na zakończenie warsztatów lalki animowane przez młodych twórców zagrały swoje role w krótkim spektaklu. Bezpłatne warsztaty zorganizowaliśmy realizując projekt pn. "Warsztaty z Fundacją Excalibur". Projekt otrzymał dofinansowanie ze środków Urzędu Miasta Opola. Dziękujemy!