Warsztaty z Fundacją Excalibur - dla uczniów szkół podstawowych

sobota, 05 października 2019
Zdjęcie przedstawiające: Warsztaty z Fundacją Excalibur - dla uczniów szkół podstawowych

5.10.2019 roku przeprowadziliśmy na Zamku Górnym w Opolu warsztaty teatralne dla uczniów szkół podstawowych. Uczestnicy wykonali kukiełki teatralne i mieli okazję współtworzyć przedstawienie teatralne.

Bezpłatne warsztaty były także okazją do rozwijania zdolności manualnych, nauki współpracy w grupie. Kreatywna zabawa miała na celu przybliżyć teatr lalki od podstaw. Wykonane przez uczestników lalki teatralne i ich młodzi twórcy zadebiutowali wcielając się w role postaci występujących w spektaklu.

Warsztaty zostały zorganizowane w ramach realizacji projektu pn. "Warsztaty z Fundacją Excalibur". Projekt sfinansowano ze środków Urzędu Miasta Opola. Dziękujemy!