Poznaj Kraj - Poznaj Region

niedziela, 25 sierpnia 2019
Zdjęcie przedstawiające: Poznaj Kraj - Poznaj Region

Zapraszamy Opolan na trzy piesze rajdy. Terminy:
- 25.08.2019 r.
- 08.09.2019 r.
- 13.10.2019 r.
Każdy rajd to inna trasa i inna przygoda.
Więcej informacji.

Opolanie porzućcie wygody dla przygody!  

Jesteście gotowi na przygody? Jeśli tak, to zdradzimy, że każdy rajd to inna przygoda podczas pierwszego przyjdzie Wam zmierzyć się ze smokiem, a Waszym zadaniem będzie jego pokonanie!

25 sierpnia 2019 roku Fundacja EXCALIBUR zaprasza na wędrówkę po mieście Opolu w formie rodzinnego spaceru. Niezależnie od tego, ile masz lat -  zapraszamy! Od godziny 12:00 do 15:00 w pobliżu znaku Miasta Partnerskie, znajdującego się w Rynku miasta Opola wydawane będą Karty Trasy - do wyczerpania. Przygotowaliśmy 200 kart, które można wypełniać indywidualnie lub grupowo.

Tuż po odebraniu karty, uczestnicy wyruszają w trasę opisaną na karcie i pokonują ją we własnym tempie. Karta będzie opisem trasy, wskazywać będzie punkty, które należy odnaleźć, odwiedzić i zdobyć artefakt lub pieczątkę. Wypełniona karta będzie potwierdzeniem przejścia całej trasy. Nie liczy się czas, ważne jest, by w gronie rodzinnym lub przyjaciół aktywnie spędzić wolny czas świetnie się bawiąc. Poznacie ciekawe warte zobaczenia miejsca. Czekają na Was niespodzianki i zadania do wykonania. 

Powodzenia

Udział bezpłatny!

Zapraszamy!

Pierwszy rajd pieszy 25 sierpień 2019 roku. Karty do gry wydajemy od godziny 12:00 do 15:00 – do wyczerpania.

Na drugi rajd pieszy po Opolu zapraszamy 8 września 2019 roku.

Trzeci i ostatni odbędzie się 13 października 2019 roku.

Organizator: Fundacja EXCALIBUR

Zadanie publiczne pn. Poznaj Kraj – Poznaj Region” realizujemy dzięki dotacji ze środków Urzędu Miasta Opola otrzymanej w ramach konkursu dla organizacji pozarządowych. Zadanie publiczne: Turystyka i krajoznawstwo.Ta strona używa plików cookies. Wykorzystywane są do przechowywania sesji oraz ustawień użytkownika.
OK