Zbudujmy hotele dla pszczół - wakacyjne warsztaty dla dzieci - warsztaty 2

wtorek, 30 lipca 2019
Zdjęcie przedstawiające: Zbudujmy hotele dla pszczół - wakacyjne warsztaty dla dzieci - warsztaty 2

30 lipca 2019 roku podczas drugiego spotkania warsztatowego uczestniczące w wakacyjnych warsztatach dzieci zbudowały 5 hoteli dla pszczół, dowiedziały się o ważnej roli owadów zapylających i spróbowały różnych gatunków miodu.

Wakacyjne warsztaty zostały przeprowadzone dla uczniów szkół podstawowych z terenu miasta Opola. Zajęcia prowadzone w namiocie warsztatowym cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród dzieci. Dodatkową atrakcją dla uczestników była obecność kamery TVP Opole i możliwość udzielenia wywiadu.

Dziękujemy Fundacji Santander Bank Polska za darowiznę, dzięki której mogliśmy zrealizować projekt pn. "Zbudujmy hotele dla pszczół - wakacyjne warsztaty dla dzieci".

Dziękujemy Urzędowi Miasta Opole za udzieloną dotację na sfinansowanie wkładu własnego do projektu.

Składamy podziękowanie mediom: TVP Opole, Rado Opole i Radio Doxa za zainteresowanie naszymi działaniami i upowszechnianie wiedzy o owadach zapylających oraz zagrożeniach jakie niesie dla nich cywilizacja i niewłaściwe postępowanie człowieka.

Więcej informacji na stronie projektu:

Odnośnik do projektu

Galeria:

Zadanie zrealizowano dzięki otrzymanej w 2018 roku darowiźnie z Fundacji Santander Bank Polska w ramach konkursu grantowego "TU MIESZKAM, TU ZMIENIAM".