Zdjęcie przedstawiające: Przelew na konto

WESPRZYJ FUNDACJĘ EXCALIBUR!

Fundacja EXCALIBUR jest organizacją non profit.

Fundacja prowadzi swoją działalność przy wsparciu osób fizycznych i prawnych.

Skorzystaj z możliwości wsparcia działalności statutowej Fundacji EXCALIBUR:

• Możesz wpłacić darowiznę na rzecz Fundacji EXCALIBUR, przekazując dowolną kwotę na konto bankowe Fundacji
PKO BP S.A.   80 1020 3668 0000 5302 0421 7980

• Jeśli mieszkasz poza granicami Polski i chcesz wpłacić darowiznę na konto Fundacji .
Możesz to zrobić tu:
KOD SWIFT PKO PPL PW,  IBAN: PL 80 1020 3668 0000 5302 0421 7980

UWAGA: tylko bezpośrednia wpłata na rachunek bankowy  pozwala skorzystać z odliczenia darowizny od dochodu.

Darowizny przekazane Fundacji EXCALIBUR można odliczyć od podstawy opodatkowania w zeznaniu rocznym. Osoby fizyczne, rozliczające się za pomocą formularzy PIT, mogą odliczyć do 6% podstawy opodatkowania. Osoby prawne, płatnicy CIT (czyli przedsiębiorstwa itp.), mogą odliczyć do darowizny w wysokości do 10% podstawy opodatkowania. Dowodem przekazania darowizny jest potwierdzenie dokonania wpłaty na rachunek bankowy obdarowanego (tj. wydruk potwierdzenia przelewu). Na życzenie Fundacja EXCALIBUR wystawi potwierdzenie przyjęcia darowizny.

Wykonując przelew bardzo prosimy zwrócić uwagę, aby zgodnie z wymaganiami urzędów skarbowych w tytule przelewu znalazło się słowo darowizna.

Za każde wsparcie bardzo dziękujemy!