Spotkanie „Poznajmy się”

poniedziałek, 09 listopada 2015
Zdjęcie przedstawiające: Spotkanie „Poznajmy się”

Z wielką przyjemnością po raz drugi spotkaliśmy się z podopiecznymi w Domu Dziecka w Turawie. Celem naszej wizyty było poinformowanie o naszych planach na przyszłość, które są ściśle związane z tą placówką.

Spotkanie rozpoczęliśmy wspólnym oglądaniem filmu z poprzedniej wizyty, którą był „Piknik Średniowieczny”.

Podczas naszej wizyty zorganizowaliśmy warsztaty plastyczne, w czasie których malowaliśmy Zamek Grodziec z różnych perspektyw.

Marcelina wykazała się wielką wrażliwością i wyobraźnią artystyczną oraz zdolnością przenoszenia swoich wizji na papier. Jej pracę prezentujemy z wielką radością. Marcelina dostała od nas jako wyróżnienie koszulkę Fundacji EXCALIBUR.

W czasie trwania warsztatów plastycznych starsi chłopcy rozegrali mecz piłki nożnej. Odbywały się także zajęcia z POI oraz tańce integracyjne.

Cieszymy się z tego, że podopieczni chcą nadal uczestniczyć w przygotowywanych przez nas spotkaniach. Mobilizuje nas to do dalszych działań i kolejnych odwiedzin.