Nie Takie Nowe Zmagania Sportowe – Turawa – Spotkanie III

sobota, 11 marca 2017
Zdjęcie przedstawiające: Nie Takie Nowe Zmagania Sportowe – Turawa – Spotkanie III

11 marca 2017 roku spotkaliśmy się z wychowankami Domu Dziecka w Turawie, to już trzecie spotkanie i niestety na powitaniu usłyszeliśmy, że wszyscy są chorzy. Zmusiło nas to do szybkiej reorganizacji zaplanowanych zajęć na świeżym powietrzu. Ponieważ dzieci nie mogły wyjść na zewnątrz zorganizowaliśmy mini turniej w rzutkach, który wygrała Natalia.

Wychowankowie zaproponowali nam gry planszowe i zręcznościowe, takie jak Chińczyk, Małpki, Jenga. W czasie spotkania były przeprowadzane także zajęcia indywidualne podczas których dzieci uczestniczyły w warsztatach kuglarskich „Diabolo”
Podczas gier i zabaw zwracaliśmy uwagę na zachowania fair play, za które na koniec spotkania zostały przyznane punkty.
Projekt „Nie Takie Nowe Zmagania Sportowe” został dofinansowany ze środków Fundacji BZ WBK programu grantowego „Bank Dziecięcych Uśmiechów”.