DECATHLON wspiera nasze działania!

Zdjęcie przedstawiające: DECATHLON wspiera nasze działania!

Fundacja EXCALIBUR serdecznie dziękujemy Firmie Decathlon Opole za wsparcie jakie otrzymaliśmy w dniu wczorajszym w postaci podarowanego nam sprzętu sportowego. Dzięki Państwa pomocy zajęcia które organizujemy dla wychowanków opolskich Domów Dziecka będą jeszcze bardziej atrakcyjne.

Dziękujemy także za ofiarowane nam rzeczy, które zostaną przeznaczone na nagrody. Na zakończenie projektu „Nie Takie Nowe Zmagania Sportowe” zorganizujemy piknik podczas którego drużyny będą rywalizowały ze sobą, a zwycięzcy otrzymają nagrody. Projekt „Nie Takie Nowe Zmagania Sportowe” jest dofinansowany z konkursu „Bank Dziecięcych Uśmiechów” Fundacji Banku Zachodniego WBK. Celem projektu jest promowanie wśród dzieci i młodzieży zachowań fair play.

W imieniu Zarządu raz jeszcze dziękuję za bezinteresowną pomoc i wsparcie dla Fundacji EXCALIBUR.
Prezes Zarządu,
Agnieszka Klak