Nie Takie Nowe Zmagania Sportowe – Tarnów Opolski – Spotkanie IV

sobota, 08 kwietnia 2017
Zdjęcie przedstawiające: Nie Takie Nowe Zmagania Sportowe – Tarnów Opolski – Spotkanie IV

Dziś 8 kwietnia w ramach projektu „Nie Takie Nowe Zmagania Sportowe” dofinansowanego z programu „Bank Dziecięcych Uśmiechów” Fundacji BZ WBK odwiedziliśmy wychowanków Domu Dziecka w Tarnowie Opolskim. Zorganizowaliśmy konkurencje między drużynowe, które wymagały przede wszystkim sprawności fizycznej, ale także pojawiały się inne elementy takie jak układanie puzzli oraz słów z sylab. Przeprowadziliśmy rozgrywki w Dwa Ognie i Kubb.

Tym razem na warsztatach łuczniczych, uczestnicy mieli utrudnione zadanie. Strzelali z pozycji tyłem, przyklęku i stojąc na jednej nodze, niektórzy odważyli się strzelać na jednej nodze tyłem i ku naszemu zdziwieniu precyzyjne trafiali w cel.

Przedstawiamy krótką relację fotograficzną z zajęć.