Nie Takie Nowe Zmagania Sportowe – Turawa – Spotkanie V

sobota, 13 maja 2017
Zdjęcie przedstawiające: Nie Takie Nowe Zmagania Sportowe – Turawa – Spotkanie V

Projekt "Nie Takie Nowe Zmagania Sportowe" dobiega końca. W sobotę 13 maja 2017 roku po raz ostatni spotkaliśmy się z uczestnikami projektu na terenie Domu Dziecka w Turawie. Podczas ostatniego spotkania przeprowadziliśmy bieg sprawnościowy na czas. Na zakończenie zagraliśmy w bule oraz w siatkówkę.

Wszystkich wychowanków oraz pracowników zaprosiliśmy na piknik, który odbędzie się 1 czerwca na terenie Domu Dziecka w Tarnowie Opolskim. Piknik będzie okazją do podsumowania trwającego od stycznia projektu. W czasie pikniku odbędą się rozrywki pomiędzy dziećmi z obu placówek. Przygotowaliśmy również niespodzianki.

Zajęcia odbywały się w ramach projektu „Nie Takie Nowe Zmagania Sportowe” dofinansowanego ze środków Fundacji BZ WBK – „Bank Dziecięcych Uśmiechów”. W czasie zajęć korzystaliśmy również ze sprzętu sportowego przekazanego przez DECATHLON Opole.


Przedstawiamy krótką relację fotograficzną z zajęć.Ta strona używa plików cookies. Wykorzystywane są do przechowywania sesji oraz ustawień użytkownika.
OK