Festyn - Nie Takie Nowe Zmagania Sportowe

czwartek, 01 czerwca 2017
Zdjęcie przedstawiające: Festyn - Nie Takie Nowe Zmagania Sportowe

1 czerwca w Dzień Dziecka zorganizowaliśmy festyn na zakończenie projektu "Nie Takie Nowe Zmagania Sportowe". Uczestnicy rywalizowali ze sobą indywidualnie w turnieju łuczniczym oraz drużynowo w turnieju Kubb. Najlepsi otrzymali od nas nagrody ufundowane przez Sklep Decathlon w Opolu.

Wszyscy uczestnicy festynu otrzymali dyplomy oraz torbę słodkości ufundowaną przez naszego sponsora Stowarzyszenie Handlowców Ziemi Opolskiej. Naszym darczyńcom serdecznie dziękujemy za wsparcie, a wszystkim uczestnikom projektu za zaangażowanie, rywalizację i przestrzeganie zasad fair play. Wychowankom Domu Dziecka w Turawie pięknie dziękujemy za wspaniałą laurkę, którą otrzymaliśmy i obiecujemy, że to nie koniec naszych wspólnych spotkań i fantastycznej zabawy!

Festyn odbywał się w ramach projektu „Nie Takie Nowe Zmagania Sportowe” dofinansowanego ze środków Fundacji BZ WBK – „Bank Dziecięcych Uśmiechów”.

Przedstawiamy krótką relację fotograficzną z zajęć.