VIII Zjazd Rycerstwa Chrześcijańskiego im. Gotfryda de Bouillon w Chorzowie

niedziela, 04 czerwca 2017
Zdjęcie przedstawiające: VIII Zjazd Rycerstwa Chrześcijańskiego im. Gotfryda de Bouillon w Chorzowie

4 czerwca gościliśmy w Chorzowie gdzie organizowaliśmy warsztaty łucznictwa, warsztaty mennicze oraz gry i zabawy dla najmłodszych. Dziękujemy Urzędowi Miasta Chorzów za zaproszenie do udziału w tak zacnym wydarzeniu jakim był VIII Zjad Rycerstwa Chrześcijańskiego w Chorzowie.

Serdeczne pozdrowienia przesyłamy dla Pana Adama Liska, życzymy Panu dużo zdrowia i sił w organizacji kolejnych wydarzeń historycznych! Żywimy nadzieję, że działania nasze podobały się uczestnikom i organizatorom i że w przyszłym roku będziemy mogli znów zawitać w Chorzowie z nowymi atrakcjami.

Zdjęcia z wydarzenia: