Pod chmurą z kulturą - wakacyjne warsztaty dla dzieci

Zdjęcie przedstawiające: Pod chmurą z kulturą - wakacyjne warsztaty dla dzieci

Projekt "Pod chmurą z kulturą - wakacyjne warsztaty dla dzieci" to projekt którego adresatami były dzieci, uczniowie szkół podstawowych z terenu miasta Opola. Była to nasza propozycja dla dzieci pozostających na wakacje w mieście.
Projekt obejmował 10 spotkań o charakterze warsztatów odbywających się cyklicznie tj. w każdy wtorek i w każdy czwartek w okresie od 26 czerwca do 26 lipca 2018 roku.

W każdym 2 godzinnym spotkaniu uczestniczyło ok 20 uczestników. Spotkania warsztatowe obejmowały działania z zakresu sztuk plastycznych i teatru, dodatkowo propagowaliśmy historię Opola, tradycje okresu średniowiecza, rzemiosło dawne, kaligrafię i muzykę. Wszystkie warsztatowe spotkania odbywały się na powietrzu, w przypadku niesprzyjających warunków zajęcia prowadziliśmy we własnym namiocie warsztatowym. Każde warsztatowe spotkanie było wyjątkowe i niepowtarzalne.

Zadanie publiczne pn. "Pod chmurą z kulturą - wakacyjne warsztaty dla dzieci" dofinansowane ze środków miasta Opola.

Galeria ze spotkań:
I spotkanie - "Nasz teatr lalek"
II spotkanie - "Wakacje z duchami"
III spotkanie - "Historia na tarczy"
IV spotkanie - "Skąd się wzięła muzyka?"
V spotkanie - "Pióro czy piórko?"
VI spotkanie - "Ekobiżuteria
VII spotkanie - "Stawka większa niż szycie"
VIII spotkanie - "Malujemy Opole"
IX spotkanie - "Średniowieczne rzemiosło"
X spotkanie - "Nie święci garnki lepią"Ta strona używa plików cookies. Wykorzystywane są do przechowywania sesji oraz ustawień użytkownika.
OK